dmrhn.com
tr | en

IFS Çözümleri

IFS Çözümleri

IFS Çözümleri

IFS, uzun yıllardır elde ettiği endüstriyel birimiyle oluşturduğu, her sektöre özel tasarlanmış çözümler sunmaktadır. Üretim, Lojistik, Proje, Servis, Hizmet ve Varlık Yönetimi özel çözümleriyle IFS, endüstri uzmanlığını sunarak müşterilerimizin gelecekteki başarısını sağlamayı taahhüt eder.


IFS, Otomotiv, Kimya ve Proses, Kesikli Üretim, Gıda, İnşaat, Taahhüt, Altyapı, Gemi İnşa ve Tersane , Endüstriyel Ürün ve Ekipman, Profesyonel Hizmetler, Taşımacılık & Lojistik gibi sektörlerde özel çözümlere sahiptir.

Proje Bazlı Üretim

Proje Bazlı Üretim

Proje bazlı endüstriler en iyi olduğumuz alanlardan birisi. Yerli ve global projelerde tecrübeli bir takımız. Mühendislik, PDM, Proje Ürün Yapısı, Proje Yönetimi, Proje Çizelgeleme, Proje Muhasebesi modüllerini tüm proje bazlı sektörler için devreye alıyoruz.

Gemi İnşa Endüstrisi, IFS ERP’nin ana sektörlerinden biri olan Proje Tabanlı Endüstrilerin başında gelmektedir. IFS ERP’nin 40 yılı aşkın deneyimi ile oluşturduğu IFS ERP Entegre Tersane Yönetim Sistemi, proje tabanlı çalışmaların beraberinde getirdiği zorluklardan dolayı, yönetilmesi hiç de kolay olmayan tersanelere, tüm süreçlerini kapsayacak şekilde detay sektörel çözümler sunmaktadır.

Türkiye’deki tersanelerin çoğunda farklı departmanların gereksinimlerini karşılamak amacıyla birbirinden bağımsız, her departmana özel geliştirilmiş çözümler ve/veya ofis programları kullanılmaktadır. Bazı sektörel çözümler ise, sadece Proje Yönetimi ve tersanelerde Malzeme Yönetimine odaklanmıştır. Ancak, proje tabanlı çalışmak tüm birimler arasında koordinasyonun en üst düzeyde olmasını gerektirir. IFS ERP Tersane Yönetim Çözümü, gerek sektörel özel bileşenlere, gerekse geniş kapsamı ile tersanelerde ihtiyaç duyulan tüm fonksiyonlara ve departmanlara cevap verir niteliktedir. Gemi İnşada; gemi veya yatın tasarım süreçlerinden başlayarak, global ve ilerleyen aşamalarda detaylı proje planının oluşturulması, proje planına göre tüm tedarik süreçlerinin yönetilmesi ve üretim aşamalarının takibi, Taşeron Yönetimi ile proje boyunca meydana gelebilecek dizayn değişikliklerinin yönetilmesi gibi sektöre özel zorluklar içeren konuların yönetilmesini sağlamaktadır. IFS ERP Uygulamaları, Proje bazlı maliyet ve finansman takibi, Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları ve Bordro gibi diğer konularda çözümler sunan komple bir yazılımdır. Ayrıca detay Bakım Yönetim Modülleri ile tamir bakım yapan tersanelerin sektörel gereksinimlerini de karşılamaktadır.

Gelecekle olan bağlantınız

Gelecekle olan bağlantınız

IFS Uygulamaları ile değişimi kucaklayın. IFS Uygulamaları, üretim yapan, dağıtan ve hizmet odaklı operasyonları yöneten kurumsal müşteriler için kusursuz bir ERP ve EAM çözümü sunar. IFS, siz işinize odaklanırken, global ölçekte yeni teknolojileri ve trendleri takip ederek, işletmeniz için değer üretminizi sağlar.

Finans Çözümleri

Finans Çözümleri

IFS kapsamlı çözümleri ile işletmenizde uçtan uca kusursuz entegrasyon sağlıyor. IFS Finans'ı işin kalbine yerleştirerek sizlere raporlama ve karar aşamalarında, finansal bilgileri doğru ve zamanında verir.

IFS Finans, sektörünüzdeki ana zorlukların her noktasında ihtiyaç duyduğunuz bilgileri, en ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda sunar.

IFS Finans bugün kurumsal konsolidasyonlarda, proje mali kontrolü, stratejik tahmin, operasyonel performans ve küresel uygunlukta yarının başarıları için müşterileri desteklemektedir.