Kullanıcı Arayüzü

Yeni fırsatlar gerçekleştirmek, değişimi idare etmek ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için insanların yaptıklarına bağlı ve bağlı olmaları gerekir. İnsanlar kullandıkları kurumsal araçlardan hoşlanırlarsa bu çok daha kolaydır.

Mobil uygulamalar ve sohbet botlarıyla tamamlanan duyarlı, tarayıcı tabanlı IFS Aurena kullanıcı deneyimimiz, profesyonel, sıradan ve B2B kullanıcılarına hitap ediyor. RESTful API’larını kullanmamız, iş ortaklarının kullanıcı deneyimini genişletmesini sağlar.

IFS Aurena, daha önce özellik ve veri açısından zengin kurumsal uygulamaların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, herkesin bildiği çalışma yöntemlerini kullanan, önce tüketiciye yönelik bir tasarıma sahiptir. IFS Aurena, ister masanızdaki dizüstü bilgisayarınız ister yolda cep telefonunuz veya tabletiniz olsun, tercih ettiğiniz cihazda çalışan en son teknolojiyle üretilmiştir. Tamamen özelleştirilebilir, böylece kullanıcı deneyiminizi çalışma şeklinize uyarlayabilirsiniz.

Önce Tüketici

Çoğu tüketici web sitesi ve yazılımı bugün çok iyi tasarlanmış, harika ve sezgisel bir deneyim sunuyor. Bu yüzden IFS Aurena’yı daha çok tüketici yazılımı gibi hissetmek için yarattık ve daha sonra daha büyük ve daha veri açısından zengin kurumsal uygulamalar için çalışmasını sağlamak üzere genişlettik. Görselleştirmeler ve kontroller, mevcut görev için hem tanıdık hem de son derece uygun olacak şekilde oluşturulmuştur.

IFS Aurena, kurumsal uygulamalar için tepki veren davranışı yeni yüksekliklere taşıyor, fare ve klavyeli büyük masaüstü monitörlerden, dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerden, tek giriş mekanizması olarak dokunuşlu cep telefonlarına otomatik olarak adapte oluyor. Örnek olarak, basit bir liste elektronik tablo benzeri tablo ızgaralarından daha basit bir listeye, siz cihazlar arasında hareket ederken kaydırma eylemleriyle dokunmatik listeye dönüşür.

IFS Lobby

IFS Lobi, işe başladığınız, iş gününüz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bulup bulabileceğiniz bir yerdir. Ekip üyelerine, rolleri için en önemli bilgileri ve bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanabilecek bilgileri bir bakışta sunar.

IFS Lobi, ekiplerinizin çalışma şeklini şu şekilde geliştirir:

  • Doğru işletme verilerine doğru zamanda bir bakışta gerçek zamanlı görünürlük sağlama
  • Birden çok ekran, sorgu ve veri kaynağındaki bilgileri tek bir görünümde merkezileştirme
  • Belirli, daha derin fonksiyonel ekranlara ve verilere anında detaya inme
  • Sürprizleri önlemek ve günlük aktiviteleri daha iyi planlamak için önemli metriklerin görünürlüğünü artırmak
  • Ortak roller için önceden yapılandırılmış kullanıma hazır içerik ve içeriğin kolayca uyarlanması

Mobile Apps

IFS Aurena, tabletlerde ve telefonlarda neredeyse tüm görevlerin gerçekleştirilmesine izin vererek mobil cihazlarda mükemmel bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu, yerel mobil uygulamaların seçtiğiniz cihazdan çalışma gerçekleştirme gereksiniminin en aza indirildiği anlamına gelir.

Ancak, kullanıcıların çevrimdışı çalışması veya bağlantısının kesilmesi gerektiğinde veya cihaz donanımı ve cihazdaki telefon kişi listeleri gibi diğer uygulamalarla sıkı bir entegrasyon gerektiğinde, yerel uygulamalar en iyi deneyimi sunar.

Saha servisi, bakım, CRM, zaman ve gider raporlaması, bildirimler ve onaylar, depo veri toplama ve daha fazlası için yerel mobil uygulamalar sağlıyoruz.

Chatbots

IFS Aurena Bot, IFS Aurena kullanıcı deneyiminin bir uzantısıdır. Microsoft Teams, Facebook Messenger, Skype ve IFS Aurena gibi mesajlaşma kanalları aracılığıyla doğal bir dil, metin veya ses kullanarak günlük görevlerin bir alt kümesini konuşma biçiminde gerçekleştirmenizi sağlar.

Bu, gelecekteki ekip kullanılabilirliğini kontrol etmek, rezervasyon izni veya stok seviyelerini kontrol etmek gibi uygulamalara giriş yapmadığınız zamanlarda görevleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenin bir yoludur.

Entegrasyon ve genişletme

Dağıttığınız herhangi bir uygulamanın iş içeriğinize uyması gerekir. IFS Aurena, sezgisel ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak her zaman kullanıcı deneyimini uyarlamak, entegre etmek ve genişletmek için çağrılacak durumlar olacaktır.

Yerleşik bir Sayfa Tasarımcısı ile Aurena, sayfa düzenlerini, uygulama gezintisini ve kullanıcı deneyiminin diğer yönlerini kolayca yapılandırmanıza olanak tanır. Özel alanları, özel komutları ve özel etkinlikleri de yapılandırabilirsiniz.

Kullanıcı deneyimini dışa genişletmek, Office365 gibi diğer uygulamalardan çözümlerimize erişim sağlarken, IoT, AI ve diğer yeni girişimleri entegre ederken veya PowerApps veya Outsystems gibi uygulama oluşturucu araçlarını kullanarak yeni deneyimler oluştururken faydalıdır. Bu, standartlara dayalı OData RESTful API’lerimiz – IFS Aurena’da kullandığımız API’ler ile desteklenmektedir. Bu, IFS Aurena içinden yapabileceğiniz API’leri kullanarak aynı şeyleri yapabileceğinizi garanti eder.

İşten işe

İşletmeler tedarikçiler, müşteriler ve taşeronlarla işbirliği içinde gerçekleştirilen süreçlerle giderek daha fazla bağlantı kurdukça, işletme markasını temsil etmek ve desteklemek için temel iş uygulamalarına artan bir ihtiyaç vardır.

IFS, B2B satış, tedarik, servis, taşeron üretim ve belge yönetimi dahil olmak üzere kutudan çıkan B2B çözümleri sunar. Tüm bunlar en son teknoloji IFS Aurena kullanıcı deneyimimizle üretilmiştir. IFS Aurena, çok sayıda tarayıcı ve cihazda çalışma ve Azure AD B2B ve iki faktörlü kimlik doğrulama özelliklerini kullanma gibi bir B2B bağlamında önemli olan birçok özelliğe sahiptir.

B2B bağlamlarında kullanım için IFS Aurena, markanızı yansıtmak için marka rengi ve logo gibi önemli öğeleri de ayarlama olanağı sağlar.