Mobil

İşinizi dönüştürmek, yeni fırsatlar gerçekleştirmek, değişimi idare etmek ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için, çalışanlarınızın yaptıkları işlere katılmalarını ve bunlara bağlı olmalarını gerektiğini anlıyoruz. Bunun en önemlisi, hareket halindeyken tercih edilen bir mobil cihaz kullanarak çalışma yeteneğine sahip olmaktır.

Tarayıcı tabanlı IFS Aurena kullanıcı deneyimimiz, baştan sona tamamen duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir olacak şekilde oluşturulmuştur, böylece iş için en iyi olan cihazda çalışmayı tercih ettiğiniz şekilde çalışmanıza olanak tanır.

Özel görevler için, ekiplerinizin çalışma şeklini geliştiren ve her adımda verimliliği artıran özel mobil saha servis yazılımı ve depo veri toplama özellikleri sunuyoruz.

Ayrıca, zaman çizelgesi ve gider gönderimi gibi görevleri olabildiğince hızlı ve basit hale getirmek için tasarlanmış bir dizi günlük mobil iş uygulaması sunuyoruz.

Tüm Cihazlarda

IFS Uygulamalarının, temel kullanıcı deneyimi olan IFS Aurena’nın terimlerinizde ve kullanmak istediğiniz cihazlarda çalıştığından emin olmak için, normalde iş uygulamalarıyla ilişkili olmayan şekillerde yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır.

IFS Uygulamalarının tüm işlevsel kapsamını kapsayan IFS Aurena, iyi tasarlanmış tüketici yazılımlarından beklediğiniz gibi ekran boyutlarına ve cihaz özelliklerine uyum sağlar. Windows, Mac, iOS veya Android cihazlardaki tarayıcılarda kullanılabilir. Bu, telefon, tablet veya masaüstünde aynı güçlü işlevselliğin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir – sayfalar ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak uyarlanır.

Duyarlı davranış, ekran boyutuna göre düzeni basitçe farklı sayıda sütuna dönüştürmenin ötesine geçer. Örneğin, alanın önemli olduğu küçük cihazlarda çalışıyorsanız, en önemli bilgilerin hala görünür olması için sütunlar akıllıca kaldırılır. Telefonlarda, düğmeler ekranın üstünden altına doğru hareket eder, böylece telefonunuzu bir elinizle tutarken başparmağınıza daha yakın olurlar.

Servis ve Bakım

Saha servis organizasyonları için, servis teknisyenlerinin güçlendirilmesi ve işgücü verimliliğinin artırılması, müşteri memnuniyetini ve karlılığını artırmanın temel nedenlerinden bazılarıdır. Yeni IFS Aurena Native mobil çerçevemize dayanan IFS Mobil İş Emri, saha teknisyeninin ihtiyaç duyduğu tüm yetenekleri, özelleştirmeye gerek kalmadan süreçlerinize uyarlanabilen son derece yapılandırılabilir bir uygulamada sağlar. Saha teknisyenleri, müşterilerinizi memnun eden hizmet sunmak için işlerinin ilk seferde en verimli şekilde yapılmasını sağlamak için ihtiyaç duydukları tüm müşteri ve ekipman detaylarına, belgelerine, envanter ve görevle ilgili bilgilere erişebilir. Çerçevemiz, ağ kapsamından bağımsız olarak hizmetin sunulmasını sağlayan çevrimdışı yeteneği içerir.

Bakımda, hem saha tabanlı hem de farklı konumlara sahip mühendisler, yüksek değerli varlıklar üzerinde önleyici ve reaktif çalışmalar yapmak için etkin ve etkili bir şekilde doğru bilgiye ihtiyaç duyarlar. Burada, IFS Mobil İş Emrinin bakımına özgü bir sürümünü çevrimdışı yetenekle korunan ekipmanın etrafında merkezlerken, Teknisyen Portallarımıza da sunuyoruz – mobil iş emrinin tüm yeteneklerini basit, hızlı bir şekilde sunan duyarlı bir çevrimiçi uygulama sunuyoruz. dakikalar içinde çalışmaya başlamanıza olanak tanıyan bir mimari kullanın.

Mobil Uygulamalar

Google Play ve Apples App Store’dan indirilebilen mobil işletme uygulamalarımızın her biri, önemli ve alakalı bilgileri sunan çok net bir göreve odaklanır. Uygulamalar, telefon etme, mesajlaşma, e-posta, GPS, haritalar, ses kaydı ve fotoğraf çekimi gibi cihaz özelliklerini içerir.

Mevcut IFS iş uygulamaları şunları içerir:

  • CRM Companion – Sahadaki günlük çalışmalarda ve yöneticilerinde satış personelini desteklemek için tasarlanmıştır. Müşterileri, iş ilanlarını, iş faaliyetlerini ve fırsatları takip etmenizi sağlar.
  • Bana Bildir – Devamsızlık İstekleri, Satınalma Talepleri ve Tedarikçi Faturaları gibi dikkat gerektiren yeni ticari etkinliklerin ne zaman olduğunu bildiren tek bir birleşik liste sağlar. Olayları doğrudan Uygulamadan Onaylamak veya Reddetmek mümkündür.
  • Zaman Takipçisi – Çalışılan zamanı raporlamanızı ve onaylamanızı ve geçerli zaman raporlama durumunu görüntülemenizi sağlar. Geçerli durumu bir bakışta gösterir ve kısayollar, günlük olarak hızlı ve kolay raporlama sağlar.
  • Trip Tracker – Seyahatleriniz sırasında harcamaları, kilometre ve kesintileri takip edin. Seyahat masraflarını, kat edilen mesafeyi, ödenekleri ve kesintileri yönetir ve tek bir şirket ya da birden fazla şirket için raporlama yapılmasını sağlar.

Mobil Veri Toplama

IFS Depo Veri Toplama çözümü, depo hareketliliği için tek bir yerden çözüm isteyen işletmelerin taleplerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Çözüm, son derece yapılandırılabilir, süreç odaklı bir arayüz ve minimum eğitim gerektiren ve hataları önemli ölçüde azaltan kullanım kolaylığı sağlar.IFS Depo Veri Toplama, barkodlar ve mobil cihazlar kullanarak depo işlemlerinin hızlı ve doğru bir şekilde raporlanması için eksiksiz bir çözümdür.

Kullanıcı için faydaları:

  • Bireysel gereksinimleri karşılamak için tamamen yapılandırılabilir süreçler
  • Barkodlar ve benzersiz taşıma birimi kimlikleri kullanarak depo işlemlerinin verimli ve doğru raporlanması
  • Hiçbir raporlama gecikmesi ve hata yok

İşletmenin avantajları:

  • Tam entegrasyon ile IFS çekirdek teknolojisi üzerine inşa edilmiştir
  • Bir dizi platform ve cihazla uyumlu
  • Üçüncü taraf entegrasyonundan ek maliyet ve ek yükseltme karmaşıklığı yoktur.