DANIŞMANLIK

IFS devreye alma projelerindeki, on yılı aşkın tecrübeye sahip danışman kadromuzla sizi anlayıp, sisteminizi doğru analiz edip, bunlara uygun çözümler üretiyoruz. Çözümlerin devreye alınması süreçlerinde, yine uzman danışman kadromuz, global IFS Devreye Alma Metodolojisi yöntemi ile proje yönetimi esaslarını zaman ve maliyet unsurlarını da dikkate alarak uyguluyor.

UYARLAMA

IFS Uygulamalarını sizinle daha iyi anlaşır hale getiriyoruz. Sağlam alt yapı, size özel ihtiyaçlar için sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlıyor. Uyarlama süreçleri ERP devreye alma projelerinin zayıf halkasıdır. Fakat IFS Uygulamalarının esnek uyarlanabilir yapısı size sınırsız bir ufuk sunuyor. Gerisi sadece ihtiyacınızı belirlemek.

DESTEK

Sisteminiz devreye alındıktan sonra yalnız değilsiniz. Asyst destek hizmetleri ile devreye alma sonrasında IFS Uygulamalarının sürekliliğini ve yeni ihtiyaçlara göre adapte edilmesini sağlayabilirsiniz. Her gün gelişen ve büyüyen işletme bünyelerinde destek kaçınılmaz bir gereklilik. Asyst destek hizmetleri, size optimum çözümü tecrübeli kadrosuyla ihtiyaç duyduğunuz detayda sunuyor. Yerinde ve uzak destek hizmeti ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda.

GÜNCELLEME

İş uygulamalarınızı güncel tutarak gelişen tüm teknolojilere ve fonksiyonalitelere sahip olun. İş uygulamalarınızın mevcut kurgularınızı ve verilerinizi bozmadan sağlıklı bir şekilde güncellenmesi süreklilik açısından önem arz etmekte. IFS Uygulamaları upgrade süreçlerini sorunsuz ve işinizi aksatmadan gerçekleştiriyoruz.

OPTİMİZASYON

IFS Uygulamalarını sizinle daha iyi anlaşır hale getiriyoruz. Sağlam alt yapı, size özel ihtiyaçlar için sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlıyor. Uyarlama süreçleri ERP devreye alma projelerinin zayıf halkasıdır. Fakat IFS Uygulamalarının esnek uyarlanabilir yapısı size sınırsız bir ufuk sunuyor. Gerisi sadece ihtiyacınızı belirlemek..

ENTEGRASYON

Birbirinden bağımsız çalışan sistemleri sizin için sorunsuz bir şekilde konuşturuyoruz. Sistemlerin işlevselliğini arttırabilmek için birçok alt sistemi birbiri ile entegre ediyoruz. IFS Uygulamaları ile tüm diğer sistemleriniz entegre ve uyumlu bir şekilde hareket etsin.